DASTAV | Naše služby
16374
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16374,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

Naše služby

REKONSTRUKCE BYTŮ A BYTOVÝCH JADER

Nabízíme Vám kompletní rekonstrukční práce bytů, domů a kancelářských prostor. Tuto stavební činnost provádíme od roku 1993. Během tohoto období jsme nabyli bohaté zkušenosti, na základě kterých Vám nabízíme profesionální a odborné provedení stavebních prací za přijatelné ceny. Práce provádíme převážně v Praze a Středočeském kraji.

 

Hlavní náplní naší práce jsou rekonstrukce bytů a domů zaměřené převážně na komplexní renovaci, z nichž převládá rekonstrukce bytového jádra.

 

Rekonstrukce bytů zahrnují bourací a demoliční práce s odvozem sutě a stavebního odpadu, různé zednické úpravy, provedení nových omítek a stěrek, následné malířské a natěračské práce, betonáž potěrů, nivelizaci podlah a jiné. Z těch nejžádanějších můžeme zmínit předělávky nebo přestavby bytových jader, rekonstrukce koupelen, různé obkladačské práce, sádrokartonářské práce, pokládku dřevěné a laminátové podlahy, výměnu oken, interiérových dveří a zárubní, elektroinstalační a vodoinstalační práce.

MALOVÁNÍ

Realizujeme všechny druhy malířských prací, jako – malování bytů, nátěry v interiéru, exteriéru, stěrkování, omítky, nátěr oken a dveří.

 

Před malováním zakryjeme nábytek a podlahy fóliemi, které zabrání znečištění. Při malířských pracích zajišťujeme i jednoduché úklidové práce, jako mytí podlah, oken a jiných znečištěných bytových částí. Pomůžeme Vám s přestěhováním nábytku a přemístit. Na všechny námi provedené práce i malířské práce dáváme vysokou záruku.

SÁDROKÁRTONOVÉ PRÁCE

Provádíme sádrokartonářské práce, montáže sádrokartonových konstrukcí a nabízíme komplexní realizace sádrokartonových interiérů a vestaveb v regionu Praha a Středočeský kraj.

 

Projekty sádrokartonových konstrukcí:
interiéry ze sádrokartonu a návrhy dispozičního rozdělení prostorů sádrokartonovými příčkami, obklady a podhledy.

 

Montáže sádrokartonových příček:
realizace sádrokartonových interiérů a suchých vnitřních staveb dle Vašich i našich návrhů.

ELEKTRO PRÁCE

Provádíme drobné opravy a elektro instalace jako jsou opravy jističů, zásuvek, zapojování elektrických zařízení, opravy lamp a světel a mnoho dalších drobných oprav. Provádíme však také práce většího rozsahu jako zejména rekonstrukce, opravy a budování elektrických sítí v bytě či rodinném domě.

INSTALATÉRSKÉ A OBKLADAČSKÉ SLUŽBY

Zajistíme kompletní montáž sanity, montáž WC, montáž umyvadla, montáž vodovodní baterie a montáž ostatních vodoinstalací v domácnosti nebo firmách. Součástí našich prací mohou být také obkladačské práce zdiva a podlah.

POKLÁDKA A RENOVACE PODLAH

Nabízíme Vám mnoho možností, jak udělat Vaše pracovní, či rodinné prostředí příjemnější, bezpečnější, krásnější.

Vytvoříme nebo renovujeme Vám podlahu přesně podle Vašich potřeb a představ.